Zgłoś zdarzenie niepożądane
Wycofaj zgodę na publikację danych
Pytania związane z Kodeksem Przejrzystości

Pomoc – najczęściej zadawane pytania

Dostęp do treści

Niektóre treści i materiały promocyjne w serwisie msddlalekarzy.pl przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób wykonujących zawód lekarza i posiadających ważne Prawo Wykonywania Zawodu (numer PWZ) na podstawie art. 57, u.1, pkt 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne.

Konferencje on-line

Komputer powinien posiadać procesor klasy Intel Core i3 i lepszy oraz 2GB RAM i oprogramowanie Adobe Flash Player w wersji co najmniej 11.2.

Minimalna przepustowość łącza przeznaczonego do transmisji to 8 Mb/s. Transmisja nadawana jest w trzech jakościach:
  • SD – bitrate: 3Mbps,
  • HQ – bitrate: 5Mbps,
  • HD – bitrate: 8Mbps.

Transmisja dostępna jest także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS (iPhone, iPad) oraz tabletach i telefonach z systemem Android, wspierających HTML5

Przyczyną prawdopodobnie jest słaba przepustowość Twojego łącza internetowego. Pozamykaj wszelkie niepotrzebne przegladarki oraz programy obciążające połoczenie internetowe (np. downloader’y, komunikatory) i spróbuj ponownie.

Przyczyną jest zbyt niska przepustowość Twojego łącza internetowego. Pozamykaj wszelkie niepotrzebne przeglądarki oraz programy obciążające połączenie internetowe (np. downloader’y, komunikatory) i spróbuj ponownie.

Sprawdź, czy jest włączony dźwięk w komputerze.